Різанина сталася вночі з 12 на 13 грудня в нічному клубі «Красный бархат» (Полтава, вул. Гоголя, 22). Чоловік влаштував різанину — троє людей отримали ножові поранення. Правоохоронці встановлюють особу нападника.

Як повідомила речниця Нацполіції Полтавщини Поліна Ларіна, в клубі розв’язалася суперечка між компанією молодих людей та невідомим чоловіком. Поранення отримали 40-річна жінка та двоє чоловіків — 23 та 24 роки. Медики надали постраждалим необхідну допомогу.

За зареєстрованими зверненнями постраждалих осіб поліція відкрила три кримінальні провадження — одне за фактом нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості (ст. 122 КК України), а два — за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень (ст. 125 КК України).

Окрім того, наразі проводяться оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення особи чоловіка, причетного до кримінального правопорушення.

Якщо ви були свідком цієї події або у вас є інформація про особу, підозрювану у спричиненні тілесних ушкоджень відвідувачам закладу, правоохоронці просять повідомити до Полтавського райуправління поліції (вул. Сковороди, 2б) або за номерами: 050-606-29-19 (чергова частина райуправління), 102.